Hurtowa i detaliczna sprzedaż pelletu

Wooden pellets

Małe, pachnące świeżym drewnem granulki uzyskane z odpadów drzewnych zyskują coraz więcej zwolenników.
Tanie, efektywne, łatwe w transporcie, magazynowaniu i w użyciu, zostawiają w tyle tradycyjną konkurencję w postaci węgla czy oleju opałowego. Ogrzewanie domów za pomocą pelet staje się coraz łatwiejsze. Na rynku dostępne są już bezobsługowe kotły do spalania granulatów, które nie różnią się w eksploatacji od tych na olej opałowy.

pellet barlinek f1 power

Używamy do produkcji tylko selekcjonowany, mocno rozdrobniony, kondycjonowany suchą parą materiał drzewny najwyższej jakości.
Pelet produkowany z drewna liściastego – wysoka wartość energetyczna, brak zawartości żywicy Produkt limitowany z uwagi na ograniczoną ilość surowca.
Najlepsze opakowanie peletowe dostępne na rynku z powłoką antypoślizgową – utrudnia przesuwanie się pojedynczych worków na palecie. Jedyne takie opakowanie na rynku – worek wentylowy – bez pękających zgrzewów, umożliwający wysypanie zawartości bez rozcinania opakowania.

pellet lava

Nowoczesne, ekologiczne paliwo LAVA stosowane jest przez wymagających odbiorców do ogrzewania domów, pomieszczeń mieszkalnych, zakładów produkcyjnych – zwłaszcza zlokalizowanych w centrach miast i specjalnych strefach ochronnych.

pellet olimp

Z powodzeniem zastępuje; koks, węgiel i miał węglowy, gaz i olej opałowy. Produkt jest wyjątkowo wygodny w stosowaniu przez użytkownika oraz przyjazny dla środowiska zapewniając komfort sąsiedztwu i otoczeniu. Jasna barwa jest synonimem najwyższej jakości produktu Spółki Stelmet.