Hurtowa i detaliczna sprzedaż pelletu

10 lat gwarancji zapewnia Szwedzka stal kotłowa

Dwufunkcyjny kocioł CO - Pellmax CU

Inteligentna automatyka pogodowa powoduje, że Twój dom dostanie odpowiednią ilość ciepła nawet gdy temperatura na zewnątrz szybko się zmienia. Automatyka stale testuje system, utrzymując go w gotowości co obniża koszty serwisu.
Akumulator ciepła ze zintegrowanym objętościowym wymiennikiem płaszczowym produkuje niezwykle duże ilości gorącej wody. Pellmax CU to kompletna kotłownia i całoroczny komfort dla dużej rodziny.
Możesz obniżyć koszty ogrzewania nawet o 1000 PLN w porównaniu z innymi kotłami pelletowymi na rynku !!!

Dwufunkcyjny kocioł CO - Pellmax vx

To kompletna kotłownia, która dzięki akumulatorowi ciepła produkuje przepływowo zaskakująco duże ilości ciepłej wody. Pellmax VX posiada grzałki, które czuwają gdy nie dosypiesz peletu.
Do kotła Pellemax VX możesz bezpośrednio podłączyć inne źródła ciepła. Wtedy grzałki zasilisz bezpośrednio z ogniw fotowoltaicznych lub sieci domowej, a cały kocioł wykorzystasz jako bufor do kolektorów słonecznych, pompy ciepła lub kominka z płaszczem wodnym.

kocioł CO - Pellmax ub

Idealny gdy chcesz wymienić stary kocioł na peletowy. Pellemax UB oszczędnie zasili istniejący w kotłowni układ hydrauliczny zasobnik CWU również bufor.
Pellemax UB ma tylko 95cm wysokości i można go montować bez przeróbki komina.

Kocioł na holzgas - Vedolux

Dzięki Vedoluxowi konserwacja i obsługa staną się dla Ciebie łatwiejsze. Czytelny wyświetlacz mówi Ci co dzieje się w kotle oraz prowadzi Cię od początku. Jeśli włożysz za dużo drewna lub drewno złej jakości, kocioł sam dostosuje moc i spalanie nadal będzie przyjazne środowisku. Zabezpieczenia zapewniają brak możliwości otworzenia klapy lub drzwi kotła przypadkowo.
Palenie drewnem jest jak na razie najtańszym źródłem ogrzewania Twojego domu. Vedolux Lambda czyni to tańszym i łatwiejszym jak nigdy !!